top of page

Güler Ann, Amerika’da 25 sene yaşadı ve orada Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji ve Davranış Bilimi alanlarında ihtisas yaptı. Ana dili İngilizce olan Güler Ann terapi, eğitim ve davranış yönetiminde yirmi beş yıllık deneyime sahiptir. Yedi sene Sabancı Üniversitesi Diller Okulu psikoloğu olarak çalışmış olup 8 sene İngiltere Büyükelçiliği Okulunda psikologdu ve Ankara'da özel muayenehanesi var.

Güler Ann tüm yaş gruplarına hizmet vermekte ve bireysel ile çift terapisi yapmaktadır. Kanıta dayalı metotlarla her kişinin değerleri, tercihleri ve ihtiyaçlarına özel terapi uygular. Kullandığı başlıca terapi yöntemi bilişsel davranış terapisi (CBT) olup danışanların depresyon, anksiyete, dikkat eksikliği, yeme bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk ve travma sonrası stres sendromu gibi durumlarda belirtilerini hafifletme, acı, öfke, utanç ve suçluluk gibi zor duygularla baş etmelerine yardımcı olur. Terapide başarı için en önemli unsurun danışan ve terapist arasındaki bağ olduğunun bilinciyle, Güler Ann en başta 15 dakikalık ücretsiz tanıtıcı bir online seans önermekte. Bu şekilde sizin için doğru kişi olup olmayacağına daha kolay karar vermeniz mümkün olabilir.

Melda Fügen Şenyurt Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 1981 yılında mezun oldu. Çeşitli devlet kurumlarında çocuk ve ergen psikoloğu ve yönetici olarak çalıştı. 2002 yılında emekli olduktan sonra psikiyatri kliniğinde yine çocuk ve ergenlerle, yaşlı bakım evlerinde yaşlılarla, özel eğitim kurumunda engelli çocuk ve aileleriyle çalıştı. Danışmanlık hizmetlerinde, sertifikalarını aldığı WISC-R, WAIS, MMPI, Çocuk Değerlendirme Testleri gibi Psikolojik testleri uygulamaktadır. 

Berkay Arslan Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümünü bitirdi. 2007 yılından itibaren Doç. Dr. Müzeyyen Çiyiltepe ile konuşma ve ses bozuklukları alanında çalışmaya başladı ve birlikte ulusal ve uluslar arası hakemli dergiler ve konferanslara makaleler yazdılar. Ağırlıklı olarak artikülasyon bozukluğu ve kekemelik üzerine çalışmaktadır. Halen Turgut Özal Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları alanında lisansüstü eğitimine devam etmektedir. Ayrıca Diksiyon ve Ses Eğitmeni olarak çalışmaktadır.

Ekip
bottom of page