top of page

Güler Ann, Amerika’da 25 sene yaşadı ve orada Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji ve Davranış Bilimi alanlarında ihtisas yaptı. Ana dili İngilizce olan Güler Ann terapi, eğitim ve davranış yönetiminde yirmi beş yıllık deneyime sahiptir. Son yedi senedir Sabancı Üniversitesi Diller Okulu psikoloğu olarak çalışmış olup 6 senedir İngiltere Büyükelçiliği Okulunda psikologdur. Güler Ann'in Ankara ve Bodrum'da muayenehaneleri vardır.

Antidepresan Tuzağı ve  Öznenin Diyalektiği kitaplarının yazarı Dr. Mutluhan Izmir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Psikiyatri Uzmanlığı olup, Baltimore ABD'de Crownsville Psychiatric Hospital'da Konuk Doktor olarak bulunmuştur. Vizyonu gereken yerde ilaçların yardımını mümkün olan en düşük dozda ve en kısa süreli biçimde kullanarak, varoluşçu psikoterapi yöntemiyle, insanların kendileri ve içinde bulundukları gerçeklik ile ilgili yanılgıları üzerine aydınlanmalarını sağlamaktır.

Ekip

Melda Fügen Şenyurt Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 1981 yılında mezun oldu. Çeşitli devlet kurumlarında çocuk ve ergen psikoloğu ve yönetici olarak çalıştı. 2002 yılında emekli olduktan sonra psikiyatri kliniğinde yine çocuk ve ergenlerle, yaşlı bakım evlerinde yaşlılarla, özel eğitim kurumunda engelli çocuk ve aileleriyle çalıştı. Danışmanlık hizmetlerinde, sertifikalarını aldığı WISC-R, WAIS, MMPI, Çocuk Değerlendirme Testleri gibi Psikolojik testleri uygulamaktadır. 

Berkay Arslan Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümünü bitirdi. 2007 yılından itibaren Doç. Dr. Müzeyyen Çiyiltepe ile konuşma ve ses bozuklukları alanında çalışmaya başladı ve birlikte ulusal ve uluslar arası hakemli dergiler ve konferanslara makaleler yazdılar. Ağırlıklı olarak artikülasyon bozukluğu ve kekemelik üzerine çalışmaktadır. Halen Turgut Özal Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları alanında lisansüstü eğitimine devam etmektedir. Ayrıca Diksiyon ve Ses Eğitmeni olarak çalışmaktadır.

bottom of page